620275-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Zielscheiben für Schießstände – Interaktivní střelecký systém
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInteraktivní střelecký systém
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu komplexního interaktivního projekčního systému pro střelecký výcvik určeného pro výcvik bezpečnostních složek a dalších oprávněných uživatelů. Systém musí tvořit jeden funkční celek umožňující realizaci střeleckého výcviku jak s použitím ostrých zbraní, tak zbraní s laserovou simulací střelby. Součástí Systému je zejména projekční technologie, zařízení pro detekci zásahů, řídicí a vyhodnocovací software, audiovizuální a komunikační vybavení, jakož i veškeré související technické a bezpečnostní prvky nezbytné pro provoz v prostředí střelnice. Systém musí umožňovat projekci statických i dynamických scénářů střelby, vyhodnocení zásahů v reálném čase, archivaci a následnou analýzu průběhu střelby a podporu tvorby a úprav vlastních výcvikových scénářů uživatelem. Součástí dodávky je rovněž kompletní integrace do prostoru střelnice, včetně instalace, kalibrace a zprovoznění všech komponent, dodání potřebného hardwarového a softwarového vybavení, zajištění bezpečnostních opatření a ochrany technologií proti účinkům střelby, jakož i dodání souvisejícího příslušenství pro realizaci výcviku. Součástí dodávky je též zaškolení a servis Systému po dobu tří (5) let.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35210000 Zielscheiben für Schießstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80620000 Schulung und Simulation für Feuerwaffen und Munition, 48931000 Schulungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu komplexního interaktivního projekčního systému pro střelecký výcvik určeného pro výcvik bezpečnostních složek a dalších oprávněných uživatelů. Systém musí tvořit jeden funkční celek umožňující realizaci střeleckého výcviku jak s použitím ostrých zbraní, tak zbraní s laserovou simulací střelby. Součástí Systému je zejména projekční technologie, zařízení pro detekci zásahů, řídicí a vyhodnocovací software, audiovizuální a komunikační vybavení, jakož i veškeré související technické a bezpečnostní prvky nezbytné pro provoz v prostředí střelnice. Systém musí umožňovat projekci statických i dynamických scénářů střelby, vyhodnocení zásahů v reálném čase, archivaci a následnou analýzu průběhu střelby a podporu tvorby a úprav vlastních výcvikových scénářů uživatelem. Součástí dodávky je rovněž kompletní integrace do prostoru střelnice, včetně instalace, kalibrace a zprovoznění všech komponent, dodání potřebného hardwarového a softwarového vybavení, zajištění bezpečnostních opatření a ochrany technologií proti účinkům střelby, jakož i dodání souvisejícího příslušenství pro realizaci výcviku. Součástí dodávky je též zaškolení a servis Systému po dobu pěti (5) let.
Interne KennungVZ_interaktivní střelecký systém
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80620000 Schulung und Simulation für Feuerwaffen und Munition