620276-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Antivirensoftwarepaket – „Rozšíření funkce koncového zabezpečení“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rozšíření funkce koncového zabezpečení“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodání licencí pro 3850 koncových zařízení, implementace a zaškolení a poskytnutí technické podpory při uvedení do provozu, kontroly nastavení, správnosti a funkčnosti, testovací výstupy až k uvedení do plně funkčního ostrého provozu (dále jen „SW řešení“). Stávající bezpečnostní antivirový systém má platnou licenci do 30.9.2026. Účelem předmětu plnění této VZ je zajištění zvýšené bezpečnosti, zamezení a předcházení stále se zvyšujících kybernetických útoků, ochrana virtualizovaného prostředí, ochrana funkčnosti serverů a celková ochrana proti cíleným útokům a celého chodu FN Ostrava.
Interne KennungOŘN-31/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001