See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do utwardzenia terenu wraz z rozładunkiem
Beschreibung: Dostawa materiałów do utwardzenia terenu wraz z rozładunkiem. Miejsce dostawy wskazane przez Zamawiającego w odległości nie większej niż 150 km od JW 5338
Vorherige Bekanntmachung: 524795-2025
Interne Kennung: 56/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest celem zabezpieczenia prac budowy miejsc składowania oraz linearnej rozbudowy inżynieryjnej wzdłuż granicy państwa
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.