2. Verfahren
Verfahren
Titel: PFAS-bodemonderzoek
Beschreibung: Omgevingsdienst Haaglanden (ODH) wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van PFAS bodemonderzoeken. De opdrachtwaarde is, over de gehele looptijd van de overeenkomst, inclusief opties en verlengingsmogelijkheden (4 jaar), geraamd op € 600.000 -euro (exclusief btw). De geraamde waarde is indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90730000 Rückverfolgung und Überwachung von Verschmutzungen und Sanierung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: PFAS bodemonderzoeken
Beschreibung: ODH wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van PFAS bodemonderzoeken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden. De opdrachtwaarde is, over de gehele looptijd van de overeenkomst, inclusief opties en verlengingsmogelijkheden (4 jaar), geraamd op € 600.000 -euro (exclusief btw). De geraamde waarde is indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie onderstaande verlenigingen