2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka regálových a úložných systémů pro depozitář Muzea v Bruntále
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace regálových a úložných systémů pro nový depozitář Muzea v Bruntále. Zakázka zahrnuje pevné ocelové regály a související manipulační vybavení pro ukládání sbírkových předmětů, jakož i kapacitní posuvné regálové systémy a speciální úložné prvky určené pro bezpečné a efektivní uložení různých typů sbírkových fondů. Dodávané vybavení musí splňovat požadavky na dlouhodobé archivní a depozitární ukládání a umožnit hospodárné využití skladovacích prostor. Součástí předmětu plnění je doprava, montáž, seřízení a předání kompletně funkčního systému. Veřejná zakázka je členěna na 2 části. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 132/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44316300 Gitter, 42418900 Lade- oder Fördervorrichtungen, 39131100 Archivregale, 44421720 Schließfächer, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pevné ocelové regály a příslušenství
Beschreibung: Dodávka pevných ocelových regálů s příslušenstvím, včetně návodů k použití. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: Část 1 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42418900 Lade- oder Fördervorrichtungen, 44316300 Gitter, 39131100 Archivregale, 44421720 Schließfächer, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen
Los: LOT-0002
Titel: Posuvné regály a úložné systémy
Beschreibung: Dodávka a montáž posuvných regálů, roštů a úložného systému do objektu depozitáře Muzea v Bruntále. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: Část 2 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale, 44316300 Gitter, 44421720 Schließfächer, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen