See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy systemu do pobierania krwi
Beschreibung: Dostawy systemu do pobierania krwi zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 11 pakietów
Interne Kennung: 91/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: dostawy systemu do pobierania krwi na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11