See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA POTRZEB PRACOWNI ELEKTROTERAPII I ELEKTROFIZJOLOGII NA OKRES 24 MIESIĘCY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Pracowni Elektroterapii i Elektrofizjologii dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 26 części w następującym asortymencie:Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.26 niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 338246-2026
Interne Kennung: DZP/30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.6 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.15 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.16 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.17 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.19 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.20 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.26 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Interne Kennung: Część nr 26