620340-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky jednorázových bipolárních elektrochirurgických nástrojů pro cévní fúzi s výpůjčkou generátoru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky jednorázových bipolárních elektrochirurgických nástrojů pro cévní fúzi s výpůjčkou generátoru
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu, jednorázových bipolárních elektrochirurgických nástrojů pro cévní fúzi (dále také jen „zboží“) pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“) včetně výpůjčky generátoru. Po dobu trvání kupní smlouvy na opakující se plnění dodávek zboží přenechá vybraný dodavatel zadavateli bezplatně k dočasnému užívání elektrochirurgický generátor (dále jen „předmět výpůjčky“) a zajistí na vlastní náklady jeho bezplatný servis a pravidelnou údržbu. Předmět plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je vymezen i závaznými návrhy smluv, které jsou přílohou č. 2 zadávacích podmínek (příloha č. 2a – Návrh kupní smlouvy, a příloha č. 2b – Návrh smlouvy o výpůjčce), přílohou č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník, a přílohou č. 9 zadávacích podmínek – Technické parametry předmětu plnění (Příloha č. 9a – Technické parametry zboží, a příloha č. 9b – Technické parametry předmětu výpůjčky). Množství předmětu plnění v jednotlivých položkách uvedené v příloze č. 8 zadávacích podmínek – Položkový ceník, je množstvím orientačním, resp. předpokládaným. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů bez penalizace či jiného postihu ze strany vybraného dodavatele.
Interne KennungVZ 94/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz zadávací podmínky.