620351-2026 - Ergebnis
Rumänien – Tischcomputer – Achiziționarea de calculatoare tip desktop cu monitor și software pentru structurile AM implicate în gestionarea Programului Intereeg România-Ungaria
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționarea de calculatoare tip desktop cu monitor și software pentru structurile AM implicate în gestionarea Programului Intereeg România-Ungaria
Beschreibung: Obiectul achiziției îl constituie achiziționarea de calculatoare tip desktop cu monitor și software pentru structurile AM implicate în gestionarea Programului Intereeg România-Ungaria. Descrierea produselor ce urmează a fi achiziţionate se regăseşte în caietul de sarcini/propunere specificații tehnice. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări la documentaţia de atribuire, inclusiv modelul de contract: cu 16 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. În conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice, cu modificările și completările ulterioare, autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în legătura cu documentația de atribuire în a 12-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor în anunțul de participare.
Interne Kennung: 2P/2026/RO-HU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract de furnizare. Durata contractului este de 3 luni de la data semnării contractului de către ambele părți. Obiectul achiziției îl constituie achiziționarea calculatoare tip desktop cu monitor și software pentru structurile AM implicate în gestionarea Programului Intereeg România-Ungaria (Computere de birou-computer tip desktop PC – 13 buc - 13 buc).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)