See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava investicijske, projektne in tehnične dokumentacije po sklopih
Beschreibung: Predmet naročila je Izdelava investicijske, projektne in tehnične dokumentacije po sklopih z namenom sklenitve okvirnega sporazuma za posamezen sklop z več gospodarskimi subjekti, in sicer: Sklop 1 – 400 kV, 220 kV in 110 kV daljnovodi Sklop 2 – RTP 400/XXX kV, 220/XXX kV in 110/XX kV in kablovodi 110 kV in več
Interne Kennung: JN-48940 (JN24/00283)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 400 kV, 220 kV in 110 kV daljnovodi
Beschreibung: 400 kV, 220 kV in 110 kV daljnovodi
Interne Kennung: 552938
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Los: LOT-0002
Titel: RTP 400/XXX kV, 220/XXX kV in 110/XX kV in kablovodi 110 kV in več
Beschreibung: RTP 400/XXX kV, 220/XXX kV in 110/XX kV in kablovodi 110 kV in več
Interne Kennung: 552939