2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwijderen en Verwerken van Vaartuigen en het reinigen van oppervlaktewater.
Beschreibung: De Opdracht met kenmerk 1-D-16859-24 die is beschreven in het Beschrijvend Document gaat het verwijderen en Verwerken van Vaartuigen. Indien tijdens of voorafgaand aan de verwijdering sprake is van lekkage van (schadelijke) vloeistoffen afkomstig van het te verwijderen Vaartuig, is de opdrachtnemer aanvullend verantwoordelijk voor het gericht reinigen van het verontreinigde oppervlaktewater ter plaatse.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63725000 Bergung und Wiederflottmachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63725100 Schiffsbergung, 90733200 Sanierung von Oberflächengewässerverschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0000