See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laagna tee trollitaristu projekteerimine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on uue trolliliini taristu projekteerimine Laagna teele Tallinnas, sh: - trollibusside kontaktvõrgu ja kandemastide projekteerimine; - kontaktvõrku teenindava 3 (kolme) veoalajaama projekteerimine; - tänavavalgustuse rekonstrueerimine. Hanke eesmärk on koostada tehniliselt, majanduslikult ja funktsionaalselt optimaalsed põhiprojekti lahendused, mis võimaldavad rajada töökindla ja energiatõhusa trollitranspordi süsteemi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314026-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000