620402-2026 - Wettbewerb
Litauen – Transformatoren – 2026-ESO-786-110/33/10 kV 25 MVA 2 vnt. galios transformatoriai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-ESO-786-110/33/10 kV 25 MVA 2 vnt. galios transformatoriai
Beschreibung: 2026-ESO-786-110/33/10 kV 25 MVA 2 vnt. galios transformatoriai. (AUKCIONAS)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pagreitintos procedūros pagrindimas: Atsižvelgiant į tai, kad pirkimas viešai skelbiamas CVP IS ir visi tiekėjai turi vienodas galimybes susipažinti su pirkimo dokumentais, teikiant paraiškas reikia užpildyti tik EBVPD ir paraiškos formą (tiekėjas neturi pateikti papildomų dokumentų, kurių parengimas galimai užtruktų) bei rezultatyvi ir operatyvi šio pirkimo pabaiga yra svarbi įmonės veiklos užtikrinimui, siūlytina pirkimą vykdyti sutrumpintais terminais ir, vadovaujantis PĮ 74 str. 3 d., sutrumpinti paraiškų pateikimo terminą iki 15 k. d.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0