2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie urządzeń radiołączności kolejowej w latach 2027-2028
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług niezbędnych do utrzymania w pełnej sprawności technicznej urządzeń radiokomunikacji kolejowej eksploatowanych w sieciach radiołączności Zamawiającego w okresie trwania umowy
Interne Kennung: 6060/ILG 7/02153/02503/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001