See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kutno w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, nasiennictwa i łowiectwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kutno w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2026 r. - 31.12.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Leśnictwo Lubraniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa. , do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kutno w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 PZP, w okresie trzech lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 30% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Leśnictwo Piotrków
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Leśnictwo Orle
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Leśnictwo Chodecz
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Leśnictwo Lubień
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Leśnictwo Strzelce
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Leśnictwo Raciborów
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Leśnictwo Ostrowy
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Leśnictwo Perna
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Leśnictwo Julinki
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Leśnictwo Bielawy
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Szkółka Chrosno
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft