2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brno - kas. Šumavská, klub UO - rekonstrukce
Beschreibung: Zpracování dokumentace pro vydání povolení záměru stavby "Brno - kas. Šumavská, klub UO - rekonstrukce", zabezpečení pravomocného povolení stavby. Zpracování dokumentace pro provádění stavby. Zajištění osoby koordinátora BOZP, zajištění autorského dozoru projektanta.
Interne Kennung: SpMO 70253/2025-1322
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na služby „Brno – kas. Šumavská, klub UO - rekonstrukce“ je zadávána v otevřeném řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a to uveřejněním Oznámení o zahájení zadávacího řízení ve Věstníku veřejných zakázek a následným zveřejněním Zadávacích podmínek na profilu zadavatele, tj. Národní elektronický nástroj - https://nen.nipez.cz/, pod systémovým číslem: N006/25/V00042171.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001