See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement realisatie warmte- en koudenet TregaZinkwit
Beschreibung: Projectmanagement realisatie warmte- en koudenet TregaZinkwit
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 09323000 Stadsverwarming, 71314000 Energie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000