620446-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel für ärztliche Zwecke – Dostawa wyposażenia, mebli medycznych, mebli biurowych, mebli socjalnych oraz wózków medycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia, mebli medycznych, mebli biurowych, mebli socjalnych oraz wózków medycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyposażenia, mebli medycznych, mebli biurowych, mebli socjalnych oraz wózków medycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego w podziale na 4 pakiety 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ.
Interne KennungSPSSZ/48/D/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 meble biurowe i socjalne
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wyposażenia, mebli medycznych, mebli biurowych, mebli socjalnych oraz wózków medycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego w podziale na 4 pakiety 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ
Interne KennungPakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 meble medyczne
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 wózki medyczne i inne
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 wózki transportowe do przewozu pacjentów
Interne KennungPakiet 4
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SPSSZ/48/D/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 meble biurowe i socjalne
Internal identifier: Pakiet 1
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 meble medyczne
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 wózki medyczne i inne
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Pakiet 4