620453-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Kücheneinrichtungen – Kvalitné a inkluzívne vzdelávanie v ZŠ Sačurov – vybavenie kuchyne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kvalitné a inkluzívne vzdelávanie v ZŠ Sačurov – vybavenie kuchyne
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka a inštalácia gastro zariadení pre kuchyňu Základnej školy v obci Sačurov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je je dodávka a inštalácia gastro zariadení pre kuchyňu Základnej školy v obci Sačurov. Podrobný popis predmetu zákazky je v v samostatnej prílohe súťažných podkladov. V prípade, ak v súťažných podkladoch bude uvedený odkaz na konkrétne výrobky alebo výrobcov, môže uchádzač použiť ekvivalentné výrobky, ktoré majú rovnaké alebo lepšie technické parametre ako je požadované. Verejný obstarávateľ požaduje, aby uchádzač v prípade, ak použije ekvivalenty vyznačil farebne tieto ekvivalenty vo svojej ponuke. Doporučujeme predložiť aj technické listy (prípadne iné ekvivalentné dokumenty) k jednotlivým položkám.