See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Vorherige Bekanntmachung: 465131-2026
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Zadanie nr 1 - Deramtom zasilany akumulatorowo - 2 kpl
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 2 – TOR LAPAROSKOPOWY – 1 szt.
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 3 – ŁÓŻKO TYP 1– 3 szt.
Beschreibung: 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 4- ŁÓŻKO TYP 1– 4 szt.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 5 – ŁÓŻKO TYP 1– 2 szt.
Beschreibung: 5. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 6 – ŁÓŻKO Z WAGĄ TYP 2– 1 szt.
Beschreibung: 6. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 7- STÓŁ TRANSPORTOWO/OPATRUNKOWY – 3 szt.
Beschreibung: 7. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 8 – WÓZEK INWALIDZKI – 4 kpl.
Beschreibung: 8. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 9 – KARDIOMONITOR – 4 szt.
Beschreibung: 9. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 10 – POMPA PRZEPŁYWOWA – 6 szt.
Beschreibung: 10. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 11 - PULSOKSYMETR – 4 szt.
Beschreibung: 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 12 – WAGA NIEMOWLĘCA – 3 szt.
Beschreibung: 12. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 13 – WAGA LEKARSKA – 6 szt.
Beschreibung: 13. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 14 – MYJNIA DEZYNFEKTOR – 2 szt.
Beschreibung: 14. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 15 – ŁÓŻECZKO – 10 szt.
Beschreibung: 15. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 16 – SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA - 31 szt.
Beschreibung: 16. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 17 – KOZETKA – 6 szt.
Beschreibung: 17. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 18 – STANOWISKO DO POBIERANIA KRWI – 3 szt.
Beschreibung: 18. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 19 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET I – 1 kpl.
Beschreibung: 19. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 20 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET II– 1 kpl.
Beschreibung: 20. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 21 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET III– 1 kpl.
Beschreibung: 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: 22.Sprzęt i aparatura medyczna w ramach Projektu p.n.: Utworzenie Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki, Mózgoczaszki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.Zadanie nr 22 – NARZĘDZIA CHIRURGICZNE PAKIET IV – 1 kpl.
Beschreibung: 22. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń, wyposażenia medycznego i narzędzi chirurgicznych. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego.
Interne Kennung: DZPZ-332-51PNU-2026 - zadanie nr 22