2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geïntegreerde SaaS-oplossing voor de functies Finance, HR en Inkoop
Beschreibung: Deze Mededingingsprocedure met onderhandeling heeft tot doel een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor het beschikbaar stellen, implementeren en gedurende de looptijd operationeel houden van een geïntegreerde, als Software as a Service (SaaS) geleverde Oplossing voor de functies HR, inclusief payroll, Finance en Inkoop en de bijbehorende functie overstijgende processen en functionaliteit (hierna: de Oplossing). De Oplossing dient de gewenste end-to-end processen binnen en tussen deze functies op samenhangende wijze te ondersteunen. De Opdracht omvat tevens de planning en beheersing van de implementatie, de inrichting en configuratie, gegevensmigratie, integraties, testen, training van gebruikers en beheerders, ondersteuning bij ingebruikname en adoptie, technisch beheer, onderhoud, support en het uitvoeren van updates en upgrades.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP), 48490000 Softwarepaket für das Beschaffungswesen, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde Overeenkomst heeft een initiële looptijd van (zes) 6 jaar met- op grond van de huidige planning - ingangsdatum 1 juli 2027. De initiële looptijd eindigt op 30 juni 2033. Na afloop van de initiële looptijd wordt de Overeenkomst telkens automatisch verlengd met een periode van 36 maanden, tenzij een van de partijen met inachtneming van een opzegtermijn van 30 maanden schriftelijk heeft medegedeeld de Overeenkomst niet te willen voortzetten.