2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Różanna w 2026 roku
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r., poz. 567) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Różanna w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Realizacja zadań z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Krówka i Różanna
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Realizacja zadań z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Kadzionka i Tylna Góra
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Realizacja zadań z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Pólko i Wilcze Gardło
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: Realizacja zadań z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Aleksandrowiec
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: Realizacja zadań z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Stronno i Ługowo
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet HARW1
Beschreibung: Pakiet specjalistyczny - maszynowe pozyskanie drewna - obręb Różanna (leśnictwa Krówka, Różanna, Kadzionka, Tylna Góra).
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet HARW2
Beschreibung: Pakiet specjalistyczny - maszynowe pozyskanie drewna - obręb Stronno (leśnictwa Pólko, Wilcze Gardło, Aleksandrowiec, Stronno, Ługowo).
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: Realizacja zadań z zakresu gospodarki leśnej na terenie szkółki leśnej Wilcze Gardło