620472-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Posílení ekosystémové stability lesních ekosystémů v lesích Vladimíra Šaška
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPosílení ekosystémové stability lesních ekosystémů v lesích Vladimíra Šaška
BeschreibungPředmětem zakázky je poskytování služeb pro posílení ekosystémové stability lesních ekosystémů v lesích Vladimíra Šaška. Zakázka bude provedena podle technické specifikace v zadávací dokumentaci. Zakázka má být spolufinancována z dotačního titulu v rámci 83. výzvy OPŽP, Specifický cíl 1.3 Podpora přizpůsobení se změně klimatu, prevence rizika katastrof a odolnosti vůči nim s přihlédnutím k ekosystémovým přístupům, opatření 1.3.1 Podpora přírodě blízkých opatření v krajině a sídlech, aktivita 1.3.1.3 Úprava lesních porostů směrem k přirozené struktuře a druhové skladbě za účelem posílení jejich stability. Jedná se zejména o těžební práce a výsadby.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelTěžba a přibližování dřeva
BeschreibungTěžba a přibližování dřeva
Haupteinstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
LosLOT-0002
TitelPěstební práce
BeschreibungPěstební práce
Interne Kennung2
620472-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otevřené řízení dle ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Těžba a přibližování dřeva
Description: Těžba a přibližování dřeva
Main classification (cpv): 77211000 Services incidental to logging
Lot: LOT-0002
Title: Pěstební práce
Description: Pěstební práce
Internal identifier: 2