620482-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Krankenhauseinrichtungen – Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „buduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM) Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach”, obejmujących budowę i wyposażenie obiektu wraz z niezbędną infrastrukturą, instalacjami i zagospodarowaniem terenu, zgodnie z dokumentacją projektową.
Interne KennungIZP.2411.143.2026.MK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „buduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM) Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach”, obejmujących budowę i wyposażenie obiektu wraz z niezbędną infrastrukturą, instalacjami i zagospodarowaniem terenu, zgodnie z dokumentacją projektową. Pozostałe informacje analogiczne jak w części 2.1 ogłoszenia
620482-2026 - Competition
Poland – Hospital facilities construction work – Budowa i wyposażenie Centrum Badań Molekularnych (CBM)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierIZP.2411.143.2026.MK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45215140 Hospital facilities construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45215100 Construction work for buildings relating to health, 45300000 Building installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45310000 Electrical installation work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
5. Lot
LotLOT-0001