See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 53/ZP/26 DOSTAWA AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH ORAZ TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (części samochodowych), akcesoriów samochodowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1
Beschreibung: Zgodnie z formularzem cenowym- załącznik nr 1 do SWZ. Towary muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, odpowiadać obowiązującym normom z zakresu gatunku pierwszego oraz spełniać wymagania techniczno – jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób. Towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu fabrycznym z zabezpieczeniami stosowanymi przez producenta. Opakowanie musi umożliwić pełną identyfikację towaru np. ilość, rodzaj, parametry, data ważności itp. bez konieczności naruszania opakowania.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wystąpienia dodatkowych potrzeb. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE NR 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE NR 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE NR 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE NR 8