See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud vedrørende levering af Babyudstyr til Aalborg og Brønderslev Kommune
Beschreibung: Nærværende udbud vedrører levering af babyudstyr til Aalborg og Brønderslev Kommune.
Vorherige Bekanntmachung: 354723-2026
Interne Kennung: 727114
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rammeaftale kan forlænges i op til 2 x 12 måneder