620488-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zakup usługi zapewnienia specjalistycznych zasobów ludzkich w branży IT (umowa ramowa na okres 36 miesięcy)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi zapewnienia specjalistycznych zasobów ludzkich w branży IT (umowa ramowa na okres 36 miesięcy)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT poprzez udostępnienie Zamawiającemu specjalistów (konsultantów), spełniających wymagania Zamawiającego. Wykonawca zapewni świadczenie usług z zakresu IT przez konsultantów na rzecz i pod nadzorem Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej (Załącznik nr 1 do SWZ), Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung18/2026/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT poprzez udostępnienie Zamawiającemu specjalistów (konsultantów), spełniających wymagania Zamawiającego. Wykonawca zapewni świadczenie usług z zakresu IT przez konsultantów na rzecz i pod nadzorem Zamawiającego.