2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening voor werkorganisatie BUCH (Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo)
Beschreibung: We willen met één opdrachtnemer een overeenkomst sluiten voor arbodienstverlening op basis van een abonnementsvorm.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbestedingsprocedure Sociale en andere specifieke dienst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: nvt