620508-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Analysatoren – Osmometr
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOsmometr
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka osmometru vč. dodání spotřebního materiálu a poskytování pozáručních servisních služeb.
Interne KennungOŘN-76/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVZZ – inflační vlivy při poskytování servisních služeb za 8 let. VZZ – Poskytování servisních služeb za další 2 roky po uplynutí 6 let. VZZ – Průběžné a opakované dodávky SZM při předpokládané spotřebě za další 2 roky po uplynutí 8 let po uzavření smlouvy. VZZ – ve vztahu k maximálnímu odběru, kdy si zadavatel vyhrazuje právo od dodavatele ročně objednat a odebrat až o 100 % více, než je stanovený roční odhad spotřeby uvedený v cenové tabulce. VZZ – Inflační vlivy při průběžných a opakovaných dodávkách SZM za 8 let s možností prodloužení na 10 let. Další vyhrazené změny závazků dle §100 ZZVZ jsou uvedené v Zadávací dokumentaci.