2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF/UPOL – Spotřební materiál a činidla pro molekulárně-biologické a biomedicínské analýzy – rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka spotřebního laboratorního materiálu, činidel a protilátek určených pro molekulárně-biologické, genetické, metabolomické, lipidomické, proteomické a imunologické analýzy. Veřejná zakázka je rozdělena na následujících pět částí podle jednotlivých oblastí použití: a) Část 1: Spotřební materiál pro sekvenování krátkých čtení Předmětem plnění je dodávka spotřební sekvenační chemie a souvisejícího spotřebního materiálu určeného pro provedení sekvenačního běhu s krátkým čtením na stolním vysokokapacitním NGS sekvenátoru Zadavatele nebo v rámci plnění dodavatelem dodaném (vypůjčeném – cena výpůjčky musí být zohledněna v nabídkové ceně) srovnatelném zařízení. b) Část 2: Spotřební materiál pro sekvenování dlouhých čtení Předmětem plnění je dodávka kompletního spotřebního materiálu, reagencií a souvisejících komponent nezbytných k přípravě sekvenačních knihoven a provádění sekvenačních běhů s dlouhými čteními na stolním vysokokapacitním NGS sekvenátoru. c) Část 3: Spotřební materiál na knihovny a sondy pro metylační a genetickou analýzu Předmětem plnění je dodávka kompletního řešení pro přípravu NGS knihoven umožňujících cílenou kombinovanou analýzu genetických variant a metylačního profilu DNA bez použití bisulfitové konverze. d) Část 4: Protilátky pro detekci povrchových znaků Předmětem plnění je dodávka protilátek určených pro vícebarevné multiparametrické značení buněčných populací a extracelulárních vesikulí metodou průtokové cytometrie a protilátky pro imunohistochemické barvení tkání. Protilátky budou využívány v rámci výzkumných panelů, ve kterých je nezbytné zachovat reprodukovatelnost, srovnatelnost a návaznost výsledků mezi jednotlivými vzorky, časovými body a testovanými skupinami. e) Část 5: Spotřební materiál pro metabolomické, lipidomické a proteomické analýzy Předmětem plnění je dodávka spotřebního materiálu, rozpouštědel, těkavých aditiv do mobilních fází a analytických standardů určených pro LC-MS/MS metabolomické, lipidomické a proteomické analýzy. Dodávané materiály a činidla musí být vhodná pro rutinní použití v kapalinové chromatografii spojené s tandemovou hmotnostní spektrometrií, vykazovat kvalitu odpovídající hmotnostně spektrometrickým aplikacím a nesmí negativně ovlivňovat chromatografickou separaci, ionizaci analytů, analytické pozadí, citlivost ani reprodukovatelnost měření. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickými specifikacemi, Cenovými kalkulacemi a závazným Zněním smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Protilátky pro detekci povrchových znaků
Beschreibung: Předmětem plnění 4. části veřejné zakázky je dodávka protilátek určených pro vícebarevné multiparametrické značení buněčných populací a extracelulárních vesikulí metodou průtokové cytometrie a protilátky pro imunohistochemické barvení tkání. Protilátky budou využívány v rámci výzkumných panelů, ve kterých je nezbytné zachovat reprodukovatelnost, srovnatelnost a návaznost výsledků mezi jednotlivými vzorky, časovými body a testovanými skupinami. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickými specifikacemi, Cenovými kalkulacemi a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0005
Titel: Spotřební materiál pro metabolomické, lipidomické a proteomické analýzy
Beschreibung: Předmětem plnění 5. části veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu, rozpouštědel, těkavých aditiv do mobilních fází a analytických standardů určených pro LC-MS/MS metabolomické, lipidomické a proteomické analýzy. Dodávané materiály a činidla musí být vhodná pro rutinní použití v kapalinové chromatografii spojené s tandemovou hmotnostní spektrometrií, vykazovat kvalitu odpovídající hmotnostně spektrometrickým aplikacím a nesmí negativně ovlivňovat chromatografickou separaci, ionizaci analytů, analytické pozadí, citlivost ani reprodukovatelnost měření. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickými specifikacemi, Cenovými kalkulacemi a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0003
Titel: Spotřební materiál na knihovny a sondy pro metylační a genetickou analýzu
Beschreibung: Předmětem plnění 3. části veřejné zakázky je dodávka kompletního řešení pro přípravu NGS knihoven umožňujících cílenou kombinovanou analýzu genetických variant a metylačního profilu DNA bez použití bisulfitové konverze. Prodávající v rámci Předmětu koupě provede také zaškolení uživatelů Kupujícího kvalifikovaným pracovníkem. Prodávající se zavazuje provést školení obsluhy dodávaného Předmětu koupě v rozsahu min. 1x6 hodiny pro min. 3 zástupce Kupujícího, které je podmínkou pro řádné předání a převzetí Předmětu koupě. Odborně kvalifikovaní servisní technici, popř. aplikační specialisté, provedou úvodní školení obsluhy v nezbytném rozsahu. Veškerá školení proběhnou v místě plnění, pokud nebude dohodnuto písemně jinak Oprávněnými osobami jednat ve věcech technických za Smluvní strany. Přesný termín školení musí být v dostatečném časovém předstihu odsouhlasen Oprávněnou osobou jednat ve věcech technických za Kupujícího. Veškeré náklady spojené s výše uvedeným školením (vč. pobytu servisních techniků, aplikačních specialistů, popř. specialistů dodavatelů příslušenství) hradí Prodávající. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickými specifikacemi, Cenovými kalkulacemi a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Spotřební materiál pro sekvenování dlouhých čtení
Beschreibung: Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je dodávka kompletního spotřebního materiálu, reagencií a souvisejících komponent nezbytných k přípravě sekvenačních knihoven a provádění sekvenačních běhů s dlouhými čteními na stolním vysokokapacitním NGS sekvenátoru. Prodávající v rámci Předmětu koupě provede také instalaci a zaškolení uživatelů Kupujícího kvalifikovaným pracovníkem. Prodávající se zavazuje provést školení obsluhy dodávaného Předmětu koupě v rozsahu min. 1x6 hodiny pro min. 3 zástupce Kupujícího, které je podmínkou pro řádné předání a převzetí Předmětu koupě. Odborně kvalifikovaní servisní technici, popř. aplikační specialisté, provedou úvodní školení obsluhy v nezbytném rozsahu. Veškerá školení proběhnou v místě plnění, pokud nebude dohodnuto písemně jinak Oprávněnými osobami jednat ve věcech technických za Smluvní strany. Přesný termín školení musí být v dostatečném časovém předstihu odsouhlasen Oprávněnou osobou jednat ve věcech technických za Kupujícího. Veškeré náklady spojené s výše uvedeným školením (vč. pobytu servisních techniků, aplikačních specialistů, popř. specialistů dodavatelů příslušenství) hradí Prodávající. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickými specifikacemi, Cenovými kalkulacemi a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0001
Titel: Spotřební materiál pro sekvenování krátkých čtení
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka spotřební sekvenační chemie a souvisejícího spotřebního materiálu určeného pro provedení sekvenačního běhu s krátkým čtením na stolním vysokokapacitním NGS sekvenátoru Zadavatele nebo v rámci plnění dodavatelem dodaném (vypůjčeném – cena výpůjčky musí být zohledněna v nabídkové ceně) srovnatelném zařízení. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickými specifikacemi, Cenovými kalkulacemi a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media, 33696300 Chemical reagents
5. Lot
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1