620519-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze – Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: "Budowa placu zabaw z siłownią przy ul. Stawidłowej (Zawodzie) – Zielony Zakątek w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: "Budowa placu zabaw z siłownią przy ul. Stawidłowej (Zawodzie) – Zielony Zakątek w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz prace w zakresie zagospodarowania terenu na placu zabaw z siłownią plenerową przy ul. Stawidłowej w Elblągu znajdujące się na działce nr 640, obręb14.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz prace w zakresie zagospodarowania terenu na placu zabaw z siłownią plenerową przy ul. Stawidłowej w Elblągu znajdujące się na działce nr 640, obręb14. 2. Zakres przedmiotu obejmuje niżej wymienione prace: 1) Prace przygotowawcze: a) dostosowanie istniejącej zieleni do potrzeb terenu rekreacyjnego, w tym uwzględnienie zmiany lokalizacji nasadzeń, b) roboty ziemne - przygotowanie terenu, c) zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników strefy rekreacyjnej poprzez ogrodzenie terenu oraz wytyczenie trasy/tras dojścia do furtki wejściowej/furtek wejściowych na teren strefy, w tym, jeśli niezbędne – utwardzenie ww. trasy/tras dojścia. 2) Dostarczenie urządzeń zabawowych: a) duże urządzenie wielofunkcyjne wspinaczkowe z drabinkami, siatkami, ściankami (1 szt.), b) huśtawka równoważna (2 szt.), c) zestaw huśtawka wahadłowa, huśtawka bocianie gniazdo i huśtawka kubełek (1 szt.) d) piaskownica z siedziskami oraz zestawem zabawowym „fabryka piasku” (1 szt.). 3) Dostarczenie urządzeń siłowni plenerowej: a) duży zestaw street workout (w tym: drążki, poręcze, drabinka pionowa, drabinka pozioma), (1 szt.), b) zestaw do ćwiczeń z biegaczem, twisterem i wahadłem (1 szt.), c) zestaw do ćwiczeń wyciąg górny i wyciskanie siedząc (1 szt.), d) wioślarz (1 szt.), e) orbitrek (1 szt.), 4) Dostarczenie elementów małej architektury: a) ławeczki z oparciami (5 szt.), b) kosze na śmieci (4 szt.), c) stojak na rowery (6 szt.), d) tablica z regulaminem placu zabaw (1 szt.), e) tablica z regulaminem siłowni (1 szt.), f) ogrodzenie terenu placu zabaw. 5) Zastosowanie nawierzchni bezpiecznych z piasku pod urządzenia, nawierzchni z mat przerostowych na ciągach pieszych w wymaganych miejscach na terenie placu zabaw i siłowni plenerowej. Zakres wykonania mat przerostowych na ciągach pieszych dotyczy wyłącznie ścieżki biegnącej w poprzek placu zabaw i w poprzek siłowni plenerowej. Ścieżka biegnąca wzdłuż fosy zostanie wykonana w ramach odrębnego zamówienia. 6) Montaż urządzeń placu zabaw i siłowni oraz elementów małej architektury. 7) Kontrola pomontażowa.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy