See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do wykonywania badań morfologii krwi wraz z dzierżawą analizatorów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do wykonywania badań morfologii krwi wraz z dzierżawą analizatorów dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach w podziale na 2 części.
Vorherige Bekanntmachung: 526879-2026
Interne Kennung: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-18/UE/2026/DP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników do oznaczenia 111 000 badań morfologii krwi i 12 900 oznaczeń retikulocytów wraz z dzierżawą automatycznego analizatora hematologicznego dla laboratorium w Żarach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczenia 111 000 badań morfologii krwi i 12 900 oznaczeń retikulocytów wraz z dzierżawą automatycznego analizatora hematologicznego dla laboratorium w Żarach - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.1 do SWZ - formularzu asortymentowo – cenowym i w załączniku nr 9.1 do SWZ - formularzu parametrów technicznych, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 20% w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odczynników do oznaczenia 27 900 badań morfologii krwi i 13 500 oznaczeń CBC+DIFF wraz z dzierżawą automatycznego analizatora hematologicznego dla laboratorium w Żaganiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do oznaczenia 27 900 badań morfologii krwi i 13 500 oznaczeń CBC+DIFF wraz z dzierżawą automatycznego analizatora hematologicznego dla laboratorium w Żaganiu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.2 do SWZ - formularzu asortymentowo – cenowym i w załączniku nr 9.2 do SWZ - formularzu parametrów technicznych, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2