See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung: 305939-2026
Interne Kennung: DZP-271-12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0070
Titel: 70.Monitor hemodynamiczny Lidco
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.70
Los: LOT-0071
Titel: 71.Monitor nieinwazyjny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.71
Los: LOT-0072
Titel: 72.Monitor oddechu
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.72
Los: LOT-0073
Titel: 73.Monitory rzutu serca
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.73
Los: LOT-0077
Titel: 77.Perymetr komputerowy
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.77
Los: LOT-0078
Titel: 78.Zasilacze opasek zaciskowych
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.78
Los: LOT-0080
Titel: 80.Pompy do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.80
Los: LOT-0081
Titel: 81.Pompy infuzyjne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.81
Los: LOT-0083
Titel: 83.Pulsoksymetry
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.83
Los: LOT-0086
Titel: 86.Wyświetlacze optotypów
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.86
Los: LOT-0088
Titel: 88.Skaner do aparatury RTG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.88
Los: LOT-0089
Titel: 89.Skaner żył
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.89
Los: LOT-0091
Titel: 91.Ssak elektryczny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.91
Los: LOT-0092
Titel: 92.Stacje dokujące
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.92
Los: LOT-0093
Titel: 93.Stanowiska do resuscytacji
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.93
Los: LOT-0095
Titel: 95.Stoliki elektryczne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.95
Los: LOT-0097
Titel: 97.Stoły operacyjne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.97
Los: LOT-0098
Titel: 98.Strzykawki automatyczne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.98
Los: LOT-0099
Titel: 99.Stymulator nerwów obwodowych
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.99
Los: LOT-0100
Titel: 100.Synoptofor
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.100
Los: LOT-0101
Titel: 101.Systemy ogrzewania pacjenta
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.101
Los: LOT-0103
Titel: 103.Szafy chłodnicze
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.103
Los: LOT-0104
Titel: 104.Szafa do przechowywania endoskopów
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.104
Los: LOT-0107
Titel: 107.Tonometr aplanacyjny i lampa szczelinowa
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.107
Los: LOT-0110
Titel: 110.Uroflometr
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.110
Los: LOT-0111
Titel: 111.Urządzenie do kompresji klatki piersiowej
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.111