2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverleningsmonitor
Beschreibung: Het gaat om het uitvoeren van de dienstverleningsmonitor met opties voor verdiepend onderzoek op specifieke onderdelen. Het gaat om een geraamd waarde van €777.000,00 exclusief btw op basis van 4 jaar.
Interne Kennung: IUC24-742
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gehele opdracht voor de DVM voor meer info zie het beschrijvend document omvang is geraamd op €777.000 op basis van 4 jaar voor meer info zie het beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties voor verlenging. En een raamovereenkomst om verdiepende en verklarende onderdelen in te kopen. Zie beschrijvend document