See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu ochrony typu DNS (Domain Name System)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i wdrożenie systemu ochrony typu DNS (Domain Name System). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia(OPZ). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 481679-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 267653-2025 z dnia 25.04.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - świadczenie Usługi Rozwoju w maksymalnym wymiarze 400 roboczogodzin, - zakup zakup i wdrożenie 2 licencji na External Serwer DNS