2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspecties en beheer speelvoorzieningen
Beschreibung: De gemeente Gooise Meren beschikt over circa 120 speellocaties in de openbare ruimte. Op deze locaties staan circa 630 speeltoestellen en circa 124 overige objecten. Waar nodig zijn valdempende ondergronden aanwezig. De meeste ondergronden bestaan uit valdempend zand, maar er zijn ook locaties met decowood, kunstgras, rubbertegels en rubber gietvloeren. Een uitgebreide inventarislijst vindt u als opgenomen als Bijlage 1 behorend bij de Programma van Eisen. De geraamde financiële omvang van de Raamovereenkomst bedraagt € 785.000 (exclusief btw, exclusief indexatie) voor de maximale looptijd van vier (4) jaar.
Interne Kennung: 2025/1347853
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Gooise Meren is voornemens een Raamovereenkomst te sluiten voor de inspectie en het onderhoud van haar speelvoorzieningen, inclusief de valdempende ondergronden en overige objecten in de directe omgeving (zoals hondenborden, bankjes en prullenbakken). De gemeente Gooise Meren beschikt over circa 120 speellocaties in de openbare ruimte. Op deze locaties staan circa 630 speeltoestellen en circa 124 overige objecten. Waar nodig zijn valdempende ondergronden aanwezig. De meeste ondergronden bestaan uit valdempend zand, maar er zijn ook locaties met decowood, kunstgras, rubbertegels en rubber gietvloeren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Behalve verlengingen zijn er geen opties