620566-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten – Przeglądy, konserwacja, czyszczenie oraz naprawa separatorów i osadników będących w utrzymaniu Miasta Białystok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy, konserwacja, czyszczenie oraz naprawa separatorów i osadników będących w utrzymaniu Miasta Białystok
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac związanych z przeglądami, konserwacją, naprawą oraz oczyszczaniem zestawów urządzeń podczyszczających (separatorów i osadników) zamontowanych na miejskiej sieci kanalizacji deszczowej (wg wykazu urządzeń podczyszczających – zał. nr 1 do SWZ) oraz odbiorem i unieszkodliwianiem odpadów klasyfikowanych jako niebezpieczne. 2. Zakres zamówienia obejmuje prace zlecane protokołami konieczności. 3. Dalszy opis zgodnie z rozdz. III SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDGK-IV.271.74.2026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90640000 Gully cleaning and emptying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: DGK-IV.271.74.2026