2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektriciteits- en aardgasvoorziening voor de jaren 2028-2030 en 2031
Beschreibung: Elektriciteits- en aardgasvoorziening voor de jaren 2028-2030 en 2031
Interne Kennung: PPP0KC-2858/6714/HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verkoop van elektriciteit voor de jaren 2028 tot en met 2030
Beschreibung: Verkoop van elektriciteit voor de jaren 2028 tot en met 2030
Interne Kennung: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0002
Titel: Verkoop van aardgas voor de jaren 2028 tot en met 2030
Beschreibung: Verkoop van aardgas voor de jaren 2028 tot en met 2030
Interne Kennung: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Los: LOT-0003
Titel: Verkoop van elektriciteit voor het jaar 2031
Beschreibung: Verkoop van elektriciteit voor het jaar 2031
Interne Kennung: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L3_3
Los: LOT-0004
Titel: Verkoop van aardgas voor het jaar 2031
Beschreibung: Verkoop van aardgas voor het jaar 2031
Interne Kennung: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L4_4