See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przez Integratora na numerach SMS Premium zleconych przez Telewizję Polską S.A. w likwidacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez Integratora na numerach SMS Premium zleconych przez Telewizję Polską S.A. w likwidacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 484368-2026
Interne Kennung: ZP/THXH/49/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przez Integratora na numerach SMS Premium zleconych przez Telewizję Polską S.A. w likwidacji.