See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego i ratownictwa wysokościowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu pożarniczego i ratownictwa wysokościowego
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zakończenie umowy w bieżącym roku budżetowym
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Element I - Dostawa środka pianotwórczego
Beschreibung: Element I - Dostawa środka pianotwórczego
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Środek pianotwórczy do 8000l.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa środka gaśniczego
Beschreibung: Element II - Dostawa środka gaśniczego
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/B
Beschreibung der Optionen: Gaśnica GPN2 - ilość do 100szt. Gaśnica GWM 6X - ilość d 100szt. Gaśnica proszkowa GP 12 ABC - ilość do 50 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Element III - Dostawa masek do aparatu powietrznego
Beschreibung: Element III - Dostawa masek do aparatu powietrznego
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/C
Beschreibung der Optionen: Maska FPS 700 do aparatu powietrznego DRAGER - ilość do 30 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Element IV - Sprzęt spalinowy
Beschreibung: Element IV - Sprzęt spalinowy
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/D
Beschreibung der Optionen: Agregat prądotwórczy przenośny 230V o mocy min. 2,2 kVA o napędzie spalinowym - ilość do 3 szt Agregat oddymiający z silnikiem spalinowym - ilość do 3 szt. Pompa pływająca M4/2 - ilość do 3 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Element V - Dostawa sprzętu wysokościowego
Beschreibung: Element V - Dostawa sprzętu wysokościowego
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/E
Los: LOT-0006
Titel: Element VI - Dostawa armatury pożarniczej
Beschreibung: Element VI - Dostawa armatury pożarniczej
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/F
Los: LOT-0007
Titel: Element VII - Dostawa zestawu do rozlewisk
Beschreibung: Element VII - Dostawa zestawu do rozlewisk
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/G
Los: LOT-0008
Titel: Element VIII - Dostawa armatury pożarniczej
Beschreibung: Element VIII - Dostawa armatury pożarniczej
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/H
Beschreibung der Optionen: Hełm strażacki - ilość do 120szt.
Los: LOT-0009
Titel: Element IX - Dostawa detektorów wielogazowych
Beschreibung: Element IX - Dostawa detektorów wielogazowych
Interne Kennung: SSP/PN/1/D/9/I
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zakończenie umowy w bieżącym roku budżetowym
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/A
Options:
Description of the options: Środek pianotwórczy do 8000l.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa środka gaśniczego
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/B
Lot: LOT-0003
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/C
Lot: LOT-0004
Title: Element IV - Sprzęt spalinowy
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/D
Lot: LOT-0005
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/E
Lot: LOT-0006
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/F
Lot: LOT-0007
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/G
Lot: LOT-0008
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/H
Description of the options: Hełm strażacki - ilość do 120szt.
Lot: LOT-0009
Internal identifier: SSP/PN/1/D/9/I