See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Casemanager Bouw (Vergunningverlener) (16 uur in de week met een max van 416 uur)
Beschreibung: Casemanagement - Zelfstandig toetsen van ingediende omgevingsvergunningsaanvragen aan de geldende wet- en regelgeving; - Inwinnen van adviezen bij verschillende interne en externe afdelingen of diensten; - Overleggen met aannemers, architecten, ontwikkelaars, etc. over de ingediende c.q. in te dienen aanvragen; - Het verkrijgen van en afstemmen over adviezen met verschillende afdelingen; - Pro-actief bijdragen aan het oplossen van gesignaleerde problemen; - Signaleren van eventuele risico’s van de aangevraagde bouwplannen. Op het gebied van Vergunningverlening zijn de werkzaamheden o.a.: - Adviseren over en verstrekken van informatie ten aanzien van regelgeving en procedures bij omgevingsvergunningen en bij de bouwbalie; - Zelfstandig opstellen van omgevingsvergunningen (met onder andere de activiteiten bouwen, afwijking bestemmingsplan, sloop, enz.); - Bewaken van de voortgang van het proces van vergunningverlening binnen de wettelijke termijnen. Op het gebied van Adviseren, ondersteuning en ontwikkeling zijn de werkzaamheden: - Op de hoogte blijven en toepassen van veranderende wet- en regelgeving ten aanzien van bouwen en ruimtelijke ordening, waaronder de Wet Kwaliteitsborging en de Omgevingswet; - Bijdragen aan uniforme taakinvulling en teamontwikkeling door het delen van kennis en werkwijzen; - Houden van overzicht over de eigen werkvoorraad en het kunnen stellen van prioriteiten.
Interne Kennung: Vergunning & Handhaving
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000