See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za Centar za starije osobe Međimurske županije
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu, isporuku i montažu do pune gotovosti i funkcionalnosti namještaja i ostale opreme za smještajne jedinice, prostore osoblja, urede, blagovaonicu, dnevni boravak i ostale prostorije u objektu Centra za starije osobe Nedelišće.
Interne Kennung: 31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Namještaj po mjeri
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu, isporuku i montažu do pune gotovosti i funkcionalnosti namještaja za smještajne jedinice, prostore osoblja, urede, blagovaonicu, dnevni boravak i ostale prostorije u objektu Centra za starije osobe u Nedelišču
Interne Kennung: 31/2025-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Oprema
Beschreibung: Oprema Centra za starije u Nedelišću
Interne Kennung: 31/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Medicinska i terapijska oprema
Beschreibung: Predmet nabave uključuje nabavu, isporuku i montažu do pune gotovosti i funkcionalnosti medicinske i terapijske opreme potrebne za prostorije unutar objekta Centra za starije osobe Nedelišće, a što uključuje krevete sa madracima te medicinsku opremu te opremu za fizikalnu terapiju.
Interne Kennung: 31/2025-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 37440000 Fitnessgeräte, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie