See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - inzet allround medewerker begrafenisdiensten
Beschreibung: Aankondiging van vrijwillige transparantie voor het opzetten van een raamovereenkomst om inhuurpersoneel te werven voor allround medewerkers begrafenisdiensten
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
5. Los
Los: LOT-0000