620606-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Prestare servicii consultanță (management de proiect + dirigenție de șantier): LUCRĂRI DE INVESȚII ÎN CAZARMA 659 CRAIOVA” , Cod investiție: 2018 - I – 659 Craiova
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestare servicii consultanță (management de proiect + dirigenție de șantier): LUCRĂRI DE INVESȚII ÎN CAZARMA 659 CRAIOVA” , Cod investiție: 2018 - I – 659 Craiova
Beschreibung: Descrierea succintă a contractului sau a achiziţiei/achiziţiilor pentru prestare servicii consultanță (management de proiect + dirigenție de șantier): LUCRĂRI DE INVESȚII ÎN CAZARMA 659 CRAIOVA” , Cod investiție: 2018 - I – 659 Craiova Serviciile de consultanță se împart în două etape și anume: - Etapa I – cuprinde serviciile de consultanță prestate pe parcursul perioadei de execuție; - Etapa a II-a cuprinde serviciile de consultanță prestate pe parcursul perioadei de garanție a lucrărilor. Vom raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari ,adresate in termenul prevazut in anunt, cu 10 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 16.
Interne Kennung: 4332487_2023_PAAPD1394467
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitionarea de servicii de consultanță, dirigenție de șantier și supraveghere lucrări pentru proiectul „LUCRĂRI DE INVESȚII ÎN CAZARMA 659 CRAIOVA”
Interne Kennung: 1