62061-2025 - Ergebnis
Tschechien – Archäologische Untersuchungen – Záchranný archeologický výzkum – Janáčkovo kulturní centrum v Brně, 2. etapa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZáchranný archeologický výzkum – Janáčkovo kulturní centrum v Brně, 2. etapa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení záchranného archeologického výzkumu (dále též „ZAV“) a veškerých s tím spojených odborných prací zejména výzkumné práce v terénu, jejich dokumentace a vyzdvižení movitých archeologických nálezů, a to ve smyslu zákona č. 20/1987 Sb., zákona o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů („ZoSPP“). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZáchranný archeologický výzkum – Janáčkovo kulturní centrum v Brně, 2. etapa