620618-2026 - Ergebnis
Rumänien – Brot – Produse de panificatie ( paine semi alba ambalata 0,400 kg / buc si paine semi alba dietetica ambalata fara sare 0,400 kg / buc ,paine semi alba ambalata 0,200 kg / buc si paine semi alba dietetica ambalata fara sare 0,200 kg / buc )
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produse de panificatie ( paine semi alba ambalata 0,400 kg / buc si paine semi alba dietetica ambalata fara sare 0,400 kg / buc ,paine semi alba ambalata 0,200 kg / buc si paine semi alba dietetica ambalata fara sare 0,200 kg / buc )
Beschreibung: Achiziția produselor alimentare care fac obiectul achiziției are scopul și este necesară pentru aprovizionarea cu produse de panificație necesare pentru anul 2025-2027, prin atribuirea de acorduri-cadru, în baza cărora se vor încheia contracte subsecvente pentru asigurarea în mod obligatoriu a dreptului la hrănire a persoanelor private de libertate aflate în custodia Penitenciarului Deva, conform normelor de hrănire în vigoare, stabilite prin Ordinul Ministrului Justiției nr. 3147/C/08.08.2018 privind aprobarea normelor de acordare de drepturilor hrană pentru persoanele private de libertate din sistemul administrației penitenciarelor, publicat în Monitorul Oficial al României nr. 761 din 04.09.2018 Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile . Autoritatea va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare in a 11 a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor .
Interne Kennung: 4374660_2024_PAAPD1464092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PÂINE SEMIALBA 0,400 KG AMBALATA
Beschreibung: PÂINE SEMIALBA 0,400 KG AMBALATA CANTITATE MAXIMA ACORD CADRU 262800 KG CANTITATE MINIMA ACORD CADRU 217175 KG CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 65700 KG X6 LEI/KG =394200,00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PÂINE SEMIALBA DIETETICA 0,400KG/BUC AMBALATA
Beschreibung: PÂINE SEMIALBA DIETETICA 0,400KG/BUC AMBALATA CANTITATE MAXIMA ACORD CADRU 43800 KG CANTITATE MINIMA ACORD CADRU 25550 KG CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 10950 KG X6 LEI/KG =65700,00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PÂINE SEMIALBA DIETETICA 0,200 KG AMBALATA
Beschreibung: PÂINE SEMIALBA DIETETICA 0,200 KG AMBALATA CANTITATE MAXIMA ACORD CADRU 10950,00 KG CANTITATE MINIMA ACORD CADRU 7300,00 KG CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 2737,5 KGX6 LEI/KG=16425,00 LEI
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PÂINE SEMIALBA 0,200 KG/BUC AMBALATA
Beschreibung: PÂINE SEMIALBA 0,200KG/BUC AMBALATA CANTITATE MAXIMA ACORD CADRU 5475 KG CANTITATE MINIMA ACORD CADRU 2920 KG CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT 1368,75 KGX6 LEI/KG=8212,50 LEI
Interne Kennung: 4