62063-2026 - Planung
Polen – Versicherungen – Usługi ubezpieczeniowe z podziałem na dwa zadania: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego 2. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Rybnika oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi ubezpieczeniowe z podziałem na dwa zadania: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego 2. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Rybnika oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy
BeschreibungZad.1: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego. Zakres ubezpieczenia obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie OC osób eksploatujących bezzałogowe statki powietrzne o masie do 20 kg. Zad. 2: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Rybnika oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy. Szczegółowy zakres zamówienia zostanie opisany w dokumentach postępowania.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516200 Flugzeughaftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego. Zakres ubezpieczenia obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie OC osób eksploatujących bezzałogowe statki powietrzne o masie do 20 kg. Szczegółowy zakres zamówienia zostanie opisany w dokumentach postępowania.
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516200 Flugzeughaftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
LosLOT-0002
TitelUbezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Rybnika oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy
BeschreibungOpis zamówienia (max. 6000 znaków): Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Rybnika oraz następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i następstw nieszczęśliwych wypadków członków organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy. Szczegółowy zakres zamówienia zostanie opisany w dokumentach postępowania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen