2. Verfahren
Verfahren
Titel: BDV - Levering Cateringproducten (DIG-16908)
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel de continuïteit van de levering van Cateringproducten voor de komende jaren te waarborgen. Het gaat om voedingsmiddelen en non-foodproducten voor de restauratieve voorzieningen op het hoofdkantoor van HHR. De opdracht omvat de levering van Cateringproducten voor de dagelijkse lunchvoorziening en banquetingactiviteiten in het bedrijfsrestaurant en de vergaderruimten op het hoofdkantoor van HHR. Hierbij worden drie (3) verschillende klantnummers gehanteerd voor de volgende assortimentsgroepen: Food; Banqueting; Schoonmaak-/non-foodproducten. Kernassortiment : Opdrachtgever heeft op basis van historische afnamegegevens voor deze productgroepen een kernassortiment vastgesteld. Dit assortiment bevat de producten die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst op bestelling geleverd moeten worden. De lijst is opgenomen in Bijlage 2 (Tarievenblad) bij deze Inschrijvingsleidraad. Randassortiment : Naast het kernassortiment heeft Opdrachtgever behoefte aan een breed en diep aanvullend assortiment van Cateringproducten binnen de productgroepen die in Tabel 1 zijn opgenomen. Binnen het randassortiment dient ook een ruim aanbod met producten met één of meer van de 13 topkeurmerken op het gebied van milieu, dierenwelzijn en mens en werk beschikbaar te zijn.
Interne Kennung: DIG-16908
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor deze opdracht is een Raamovereenkomst opgesteld (Bijlage 3). De Raamovereenkomst zal worden aangegaan voor een initiële periode van twee (2) jaar met een eenzijdige optie tot verlenging door HHR onder gelijkblijvende voorwaarden voor twee (2) maal één (1) jaar. De totale contractduur van de Raamovereenkomst bedraagt niet meer dan vier (4) jaar.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DIG-16908
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: