See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy na dostawy oleju napędowego w sezonie 2025/2026 wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji. Dostawy oleju napędowego na potrzeby własne Zamawiającego w ilości do ok. 240.000 dm3 przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy do zbiornika magazynowego o pojemności 5000 dm3 wydzierżawionego od Wykonawcy i zainstalowanego na terenie Zaplecza Technicznego Spółki.
Vorherige Bekanntmachung: 521136-2025
Interne Kennung: 9/2025/ZOMM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego wraz z dzierżawą zbiornika o poj. 5000 dm3 do jego magazynowania i dystrybucji. Dostawy oleju napędowego na potrzeby własne Zamawiającego w ilości do ok. 240.000 dm3 przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy do zbiornika magazynowego o pojemności 5000 dm3 wydzierżawionego od Wykonawcy i zainstalowanego na terenie Zaplecza Technicznego Spółki zlokalizowanego w Mysłowicach przy ul. Miarki 38.
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Menge: 240 000 Liter