2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi redakcji językowej, korekty oraz rewizji, składu (DTP) oraz opracowania graficznego publikacji i materiałów wydawniczych realizowanych w ramach działalności statutowej oraz w ramach zleceń zadań przewidzianych w projektach realizowanych w IBE PIB.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług związanych z przygotowaniem publikacji i materiałów od etapu surowego tekstu do finalnego pliku PDF gotowego do druku lub publikacji cyfrowej, w tym redakcja językowa, przygotowanie tekstu do składu, skład DTP, korekta poskładowa i rewizja oraz opracowanie graficzne. Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo na obie części. W ramach każdej części oferta musi obejmować cały kompleksowy zakres usług opisany w odpowiednim OPZ; nie dopuszcza się oferty obejmującej wyłącznie np. redakcję albo wyłącznie DTP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: dla Części nr 1 – Załącznik nr 7A, dla Części nr 2 – Załącznik nr 7B, a wspólne wymagania dotyczące dostępności i opracowania graficznego – Załącznik nr 7C. Opis sposobu wykonania zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ – Projekt Umowy. Umowa na każdą część będzie zawarta osobno. Zamawiający dopuszcza zmianę rozkładu wolumenu pomiędzy poszczególnymi grupami usług w obrębie danej części odpowiednio do bieżących potrzeb, z zachowaniem maksymalnej wartości umowy. Minimalny gwarantowany zakres realizacji w danej części odpowiada 70% wartości zamówienia podstawowego tej części. Wielkości wskazane w cennikach są wielkościami szacunkowymi i służą porównaniu ofert oraz rozliczeniom jednostkowym.
Interne Kennung: IBE PIB/30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822000 Satzarbeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zakres odpowiadający wnioskowi IBE PIB/447/2026; publikacje przygotowywane w szczególności w obszarze edukacji włączającej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług związanych z przygotowaniem publikacji i materiałów od etapu surowego tekstu do finalnego pliku PDF gotowego do druku lub publikacji cyfrowej, w tym w standardzie WCAG 2.1, zgodnie z Załącznikiem nr 7C do SWZ. Szczegółowe informacje dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 7A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79970000 Verlagsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, do wartości 224 032,30 zł netto. Wartość ta stanowi 50% wartości zamówienia podstawowego (448 064,59 zł netto) i została uwzględniona w szacunkowej wartości Części nr 1 wskazanej w pkt 5.1.5, zgodnie z art. 31 ust. 1 Pzp. Zamówienia te mogą obejmować te same rodzaje usług i jednostki rozliczeniowe co zamówienie podstawowe, w razie zwiększenia zapotrzebowania wydawniczego Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Zakres odpowiadający wnioskowi IBE PIB/477/2026; m.in. materiały do podstaw programowych, broszury, poradniki, komentarze oraz publikacje z obszaru edukacji włączającej i dobrostanu w szkole.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług związanych z przygotowaniem publikacji i materiałów od etapu surowego tekstu do finalnego pliku PDF gotowego do druku lub publikacji cyfrowej, w tym w standardzie WCAG 2.1, zgodnie z Załącznikiem nr 7C do SWZ. Szczegółowe informacje dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 7B do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 2